WGS: Bath & Body

Prickly PearΒ Vegan Bar Soap
$7.00
Regular price
$10.00
- Unit price
- /per
On sale
Prickly PearΒ Vegan Bar Soap
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
$10.00 - Sale price
-
$7.00
- Unit price
- /per

Alien Tiny Ring Dish
$15.00
Regular price
- Unit price
- /per
Alien Tiny Ring Dish
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$15.00
- Unit price
- /per

Awaken Shower Steamer | SHOWER + BATH
$7.00
Regular price
- Unit price
- /per
Awaken Shower Steamer | SHOWER + BATH
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$7.00
- Unit price
- /per

HuckleberryΒ Vegan Bar Soap
$7.00
Regular price
$10.00
- Unit price
- /per
On sale
HuckleberryΒ Vegan Bar Soap
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
$10.00 - Sale price
-
$7.00
- Unit price
- /per



Alien Abduction Jewelry Dishes
$28.00
Regular price
- Unit price
- /per
Alien Abduction Jewelry Dishes
- Regular price
- $28.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$28.00
- Unit price
- /per

Worry Frogs
$15.00
Regular price
- Unit price
- /per
Worry Frogs
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$15.00
- Unit price
- /per

Uplifting Shower Steamer | SHOWER + BATH
$7.00
Regular price
- Unit price
- /per
Uplifting Shower Steamer | SHOWER + BATH
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$7.00
- Unit price
- /per

Cranberry Balsam Bar Soap *Limited Edition*
$7.00
Regular price
$10.00
- Unit price
- /per
On sale
Cranberry Balsam Bar Soap *Limited Edition*
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
$10.00 - Sale price
-
$7.00
- Unit price
- /per

Paradise Valley Vegan Bar Soap
$7.00
Regular price
$10.00
- Unit price
- /per
On sale
Paradise Valley Vegan Bar Soap
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
$10.00 - Sale price
-
$7.00
- Unit price
- /per



Cat Nail File (3 Choices)
$6.00
Regular price
- Unit price
- /per
Cat Nail File (3 Choices)
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$6.00
- Unit price
- /per



Worm Cotton Bath Towel
$25.00
Regular price
- Unit price
- /per
Worm Cotton Bath Towel
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$25.00
- Unit price
- /per



Rainbow Bamboo Toothbrush
$5.00
Regular price
- Unit price
- /per
Rainbow Bamboo Toothbrush
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$5.00
- Unit price
- /per